SEO Proje Uygulamaları

seo danışmanlığı

Seo proje uygulamaları kapsamında;

 • Internet üzerinden daha çok müşteriler kazanmak ve sipariş mi istiyorsunuz?

 • Web siteniz arama motorlarında kötü pozisyonlarda ve ilk sayfalarda mı bulunmak istiyorsunuz?

 • Hedef kitlenize direk ulaşmak ister misiniz?

  seo danışmanlığı

  Neden Bir SEO Danışmanına İhtiyacınız var?

  Milyonlarca web sitesi içinden üst sıralara çıkmak tecrübeli ve titiz bir çalışma gerektirir. Hiçbir başarı tesadüfle gelmez arkasında büyük bir çalışma vardır. İyi bir seo proje uygulamaları yol haritası çizilmesi gerekir. En küçük hata tüm çalışmayı mahfedip hatta kara listeye bile girmenize sebebiyet verir.

   

  Sitenizin içeriğini veya yapısını analiz etme

  Sitelerde kullanılan içeriğin arama motorları için anlaşılabilir olması, özgün olması, bilgi veriyor olması, alternatif hedef kelimeler içermesi, doğru başlık seçimleri, site içi gezinme de bağlantı yapısının doğru yapılması gerekmektedir.

  Web sitesinin geliştirilmesiyle ilgili teknik öneriler

  Örneğin, Kullanılan sunucular, IP kaliteleri, hatalı sayfa düzenlemeleri, yazılım hataları, kullanıcı geri dönüşümünü sağlayacak özellik önerileri.

   

  İçerik Geliştirme

  İçeriklerin doğru seçilip, doğru dil yapısında kullanılması gerekmektedir.  Periyodik bilgi güncellemeleri itina ile yapılması gerekmektedir. Değişim görmeyen siteler Arama Motorlarının botları tarafından önemsenmezler.

  Çevrimiçi iş geliştirme kampanyalarının yönetimi

  Reklamcılıkta tecrübeli ekibimiz ürünlerinizin hangi koşullar altında kampanyalara dahil olması gerektiğini, marka değeri kazanmanız için nasıl bir politika izleyerek ürünlerinizi pazara sunacağınızı sektörel inceleme yaparak detaylı bilgilendirme sunar.

  Müşterilerinize ulaşmanızı sağlayacak anahtar kelime analizi

  Site trafiğinizin fazla olması daha fazla satış yapacağınız anlamına gelmez. Doğru kişilere ulaşarak elde edilen trafik satışlarınızı doğrudan etkiler. Detaylı sektörel kelime analizi yapılarak potansiyel müşterilere ulaşmanıza yardımcı oluruz.

  Local SEO (Pazarlama Mecra’larını Hedeflemek)

  Hizmet verdiğiniz bölgelerde rakipsiz bir varlık oluşturmanız için bölgesel SEO çalışmaları yapılır. Örneğin; Bursa’da hizmet veriyorsanız o şehirde yapılan arama sonuçlarında ilk sıralarda olmanızı sağlayıp müşterilerinizin sizi kolayca bulmasına yardımcı oluruz.

  Marka Yönetimi

  Sanal alışveriş henüz önemli bir kitle tarafından güven oyu alamamıştır. Müşterilerinize güven vermek, isminizin kalıcı olması, bir defa hizmet verdiğiniz müşterilerin geri dönüşümünü sağlamak için özel analiz ve çalışmalarla markalaşmanıza yardımcı oluruz. Dijital dönüşümünüzün her noktasında firmanızın bir elemanı gibi sizlere hizmet vermek hedefimizdir.

  Sosyal Medya Danışmanlığı

  Sektör analizi yaptıktan sonra sosyal medya üzerinde varlığınızı ve markanızın milyonlarca insana ulaşmasını sağlarız. İsteğe bağlı olarak analizlerin ardından sosyal medya’da yapılması gerekenler raporu sunulur veya sosyal medya yönetiminiz ekibimiz tarafından yapılır.

  Hizmetlerimizle güçlü ve eşsiz bir marka ortaya çıkarmış oluruz. Bu hizmetlerin bireysel kişiler tarafından takip edilmesi ve uzmanlaşması neredeyse imkansızdır. Alanında uzmanlaşmış kadromuz çalışmalarıyla rakiplerinizden açık ara önde olmanıza katkı sağlar.